Verta palaukti, nes...

... sutaupysite, jei rinksitės iš plačios veroturas.lt viešbučių pasiūlos. Jūsų teisingas pasirinkimas ir mūsų teisingos kainos - tai Jūsų atostogų kokybės garantas, nes veroturas.lt siūlo viešbučius mažomis kainomis!

Viešbučiai Afrikoje

Afrikos žemynas kol kas yra mažiausiai apgultas turistų, nors, žinoma, esama regionų, apie kuriuos žino visas pasaulis, pavyzdžiui, Egiptas, Marokas, Kenija, Seišeliai ar Tunisas. Labiausiai į Afriką traukiančius žavi ne civilizacijos židiniai, tačiau būtent žmogaus rankos prisilietimo nepajutę regionai, dykumos, safariai, galimybė gyvai stebėti didžiausius ar greičiausius gyvūnus. Pati Afrika yra tarsi padalinta į dvi dalis – Šiaurės Afriką ir Užsachario Afriką, o skirtumai tarp šių dalių akivaizdūs - skiriasi klimatas, religijos, kalba ir net gyventojų odos spalva. Šiaurės Afrika dar vadinama arabiškąja Afrikos dalimi, kadangi šiems kraštams būdinga arabiška kultūra, o išpažįstama religija yra islamas. Užsachario Afrika dar kitaip vadinama Juodąją Afrika yra skurdžiausias Afrikos regionas, o daugelis gyventojų yra juodaodžiai, išpažįstama religija – krikščionybė. Taigi tai dvi Afrikos, kurias abi verta aplankyti.

Viešbučių Afrikoje užsakymas Veroturas.lt sistemoje

Tolimas ir egzotiškas Afrikos žemynas masina keliautojus patirti kažką naujo ir neįprasto. Tačiau tolima kelionė ir smagi pažintis su įvairiomis Afrikos šalimis ir tautomis, nėra įmanoma be geros nakvynės vietos. Juk miegas ir poilsis, nors ir trumpas, tačiau reikalingas, norint pasikrauti energijos naujiems dienos žygiams. Veroturas.lt viešbučių užsakymo sistemoje rasite puikius, gal kartais neįprastus, tačiau patogius viešbučius būsimai viešnagei. Pigūs viešbučiai Afrikoje nebūtinai yra patys blogiausi, ypač Šiaurės Afrikoje, - jų radimas tiesiog reiškia, jog jūs mokate ieškoti geriausių pasiūlymų. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog dėl kultūrinių skirtumų bei rinkos išsivystymo, viešbučiai gali kiek skirtis nuo įsivaizduojamų ar įprastų Europoje. Todėl esant galimybėms nesirinkite pigių, ekonominės klasės viešbučių.

Viešbučiai Afrikoje – stebina ir džiugina

Nors dalis Afrikos žemyno laikomas skurdžiausiu ir asocijuojasi su skurdu, dykumomis, kurių kraštų nesimato horizonte ar džiunglėmis bei tankiais atogrąžų miškais, tačiau turistai tikrai nemiega po atviru dangumi ar paprastose palapinėse. Turizmo sektorius daugelyje regionų yra itin gerai išvystytas, o įvairiuose pasaulio viešbučių topuose dažnai karaliauja būtent viešbučiai Afrikoje.

Nameliai medžiuose asocijuojasi su vaikų žaidimais, tačiau Afrikoje medžiuose įkurtos vilos ar apartamentai sulaukia daugiausia dėmesio ir yra paklausūs. Dažnai net vadinami Safario viešbučiais, išties tai prabanga alsuojantys nameliai medžiuose, kuriuose ne tik visi patogumai, tačiau ir prabangus interjeras suderintas su aplinkiniu peizažu ir, žinoma, nepakartojami vaizdai, kurie matyti pro tokio namelio langus. O štai safari viešbučiai gali būti palapinės, tačiau ne bet kokios, o su visais geram viešbučiui būdingais privalumais. Tokios atostogos, ypač jei kartu tai poilsis prie jūros ar vandenyno, yra nepakartojamas gyvenimo nuotykis.

Norintys labiau vakarietiško stiliaus viešbučių, taip pat neliks nuvilti – įvairių Afrikos valstybių didmiesčiuose veikia žinomų pasaulyje viešbučių tinklų viešbučiai, tokie kaip Marriott, Hilton Hotel, Accor Hotel bei Radisson Blu. Taigi drąsiai galima planuoti atostogas – viešnagės vietą tikrai pavyks rasti pagal savo pageidavimus bei biudžetą.