Verta palaukti, nes...

... sutaupysite, jei rinksitės iš plačios veroturas.lt viešbučių pasiūlos. Jūsų teisingas pasirinkimas ir mūsų teisingos kainos - tai Jūsų atostogų kokybės garantas, nes veroturas.lt siūlo viešbučius mažomis kainomis!

Viešbučiai Azijoje

Nors atostogos Azijoje gali pasirodyti kaip tolima, egzotiška ambicija, tačiau vis daugiau keliautojų atranda nepaprastą Azijos grožį ir vadina tai patraukliausia Žemės dalimi. Didžiausias mūsų planetos žemynas Azija vis dažniau pasirenkamas pavienių keliautojų ar keliaujančių šeimomis, vietoj tradicinių turistų mėgiamų ir taip pat egzotiškų vietų – Havajų, Karibų jūros regiono ar žavių Europos kampelių. Tie, kurie ryžtasi ilgam ir dažnai varginančiam skrydžiui į Aziją, tikrai pasikrauna įspūdžių ir atsiminimų visam likusiam gyvenimui. Šiuo metu tarp atostogautojų populiariausios kryptys Azijoje yra Indija, Tailandas, Vietnamas, Japonija, Kinija.

Viešbučio Azijoje užsakymas su Veroturas.lt

Kelionė į Aziją – malonumas, garantuojantis nepaprastus potyrius ir įspūdžius. Dėl tolimo skrydžio kelionės kaina gali pasirodyti didelė, tačiau pigūs viešbučiai Azijoje subalansuoja kelionės biudžetą, suteikia galimybę pailsėti po įspūdžių pilnos dienos, neišleidžiant paskutinių pinigų. Geriausias būdas rasti poreikius atitinkančius viešbučius – naudotis patogia Veroturas.lt viešbučių paieškos ir užsakymų sistema, kurioje yra per 300 tūkstančių viešbučių visame pasaulyje. Tai patogus būdas ieškoti viešbučio ir taip planuoti nepaprastą kelionę po Aziją.

Priežastys, kodėl Azijoje norisi užtrukti ilgiau

Yra vietų, kuriose užtenka įkišti nosį, apsisukti ant kulno, pasidaryti “selfį” ir vėl sėsti į autobusą, automobilį ar lėktuvą. Tuo tarpu kitose vietose valandos ar net dienos neužtenka, norisi užtrukti ilgiau ir patirti daugiau. Azija iš tų šalių, kuriose viešbučių užsakymas vienai dienai praktiškai neegzistuoja, čia norisi apsistoti ilgėliau. Kodėl?

Azijoje įdomybės laukia vos peržengus viešbučio slenkstį ir išėjus į miestą lengvam pasivaikščiojimui. Čia tiek daug visko – skirtingų kalbų, tradicijų, kultūrų, religijų. Tad natūralu, jog paprastas pasivaikščiojimas gali baigtis nepamirštamu nuotykiu.

Maistas ir vietinės virtuvės degustacija yra viena svarbesnių atostogų dalių. O maisto gaminimas yra šventas reikalas Azijoje, maisto gaminimo kultūra yra itin aukšto lygio ir turinti gilias tradicijas. Ir, žinoma, rytietiška virtuvė yra mums kiek neįprasta, todėl tokia viliojanti. Pigios kainos ir palyginti nedidelės porcijos leidžia per atostogas išragauti itin daug gardžiai kvepiančių ir skanių patiekalų.

Bendravimas ir žmonės – dar viena priežastis pasilikti Azijoje ilgiau. Malonus aptarnavimas viešbutyje nėra tik noras įsiteikti klientui, tai natūralus Azijos gyventojų elgesys – azijiečiai yra itin draugiški, malonūs ir paslaugūs. Tikėdami karmos dėsniais jie elgiasi taip, kaip norėtų, jog kiti elgtųsi su jais.