Verta palaukti, nes...

... sutaupysite, jei rinksitės iš plačios veroturas.lt viešbučių pasiūlos. Jūsų teisingas pasirinkimas ir mūsų teisingos kainos - tai Jūsų atostogų kokybės garantas, nes veroturas.lt siūlo viešbučius mažomis kainomis!

Viešbučiai Okeanijoje ir Australijoje

Žemėlapyje Australija atrodo tokia nedidelė, o aplink išsimėčiusios salos, dar kitaip apibendrinamos kaip Okeanija, atrodo kaip maži duonos trupinėliai netyčia išsibarstę ant žemėlapio. Tačiau toks įspūdis klaidingas. Ar žinote, jog Australija yra 6 pagal dydį šalis pasaulyje? Ir kad užima visą žemyną? Tačiau į ją tarsi puzlės dėliones galėtum sudėti visas ES šalis ir dar liktų vietos didelei kengūrų kaimenei. Štai būtent kengūros yra Australijos simbolis, tačiau patyrę keliautojai įspėja – nesitikėkite taip lengvai jas pamatyti šalia triukšmingų didmiesčių. Gamta, paplūdimiai, karšta saulė ir turtingi didmiesčiai – būtent tai traukia žmones į Australiją ir Okeaniją. Tad laikas užsakyti viešbutį, krautis lagaminą ir šokti į lėktuvą!

Viešbučiai Australijoje ir Okeanijoje – užsakykite Veroturas.lt sistemoje

Tolimoji Australija ir Okeanija yra puikus pasirinkimas įsimintinoms atostogoms. Tačiau planuojant tolimą kelionę, svarbu pasirūpinti ir nakvyne.  Todėl tikslas suprantamas - pigūs viešbučiai Australijoje, kurie suteiks galimybę pailsėti ir pasikrauti energijos naujiems dienos nuotykiams. Siūlome naudotis Veroturas.lt viešbučių paieškos ir užsakymų sistema, kurioje yra per 300 tūkstančių viešbučių visame pasaulyje. Tai patogus būdas ieškoti viešbučio ir jį rezervuoti savo atostogoms Australijoje. Su Veroturas.lt viskas išties paprasta!

Ką reikėtų žinoti keliaujant į Australiją ir Okeaniją?

Australija yra brangi šalis. Pinigai tiesiog skriste skirs iš piniginės, todėl didžiosioms išlaidoms, tokioms, kaip lėktuvų bilietai, viešbučių užsakymas, transporto variantai, reikėtų ieškoti ekonominių variantų. O štai Australijos restoranus galima drąsiai pakeisti į savo pačių gaminamą maistą, daugelis parkų turi nemokamas ir laisvai prieinamas kepsnines, tad nereikia net turėti savo virtuvės, gaminkite maistą parke tarsi vietiniai!

Nors Australija daug kam asocijuojasi su kengūromis ir koalomis, tačiau jas pamatyti galima tik atokesniuose rajonuose, toliau nuo miesto triukšmo. Žinoma, galima pamatyti (užtikrintai) ir garsiuose Melburno ar Sidnėjaus zoologijos soduose. Tačiau ir be šių Australijos simbolių, atostogų metu sutiksite begalę „vietinių“ – driežų, oposumų ar kakadu.

Saugokitės saulės! Tai ne šiaip poilsis prie jūros vasaros dieną, tai Australijos saulės poveikis. Iš tikro saulė ta pati, tačiau aplinka ir geografinė padėtis leidžia susidaryti tokioms oro sąlygoms, jog saulė čia daug ryškesnė ir turi didesnį poveikį nei bet kurioje kitoje pasaulio vietoje. Tad keliaujant į Australiją ir Okeaniją būtina pasiimti labai stipraus kremo nuo saulės.