Verta palaukti, nes...

... sutaupysite, jei rinksitės iš plačios veroturas.lt viešbučių pasiūlos. Jūsų teisingas pasirinkimas ir mūsų teisingos kainos - tai Jūsų atostogų kokybės garantas, nes veroturas.lt siūlo viešbučius mažomis kainomis!

Viešbučiai Pietų Amerikoje

Egzotiški kraštai, kurių dalį pažįstame iš vakarais transliuojamų serialų, dalį iš dokumentinių filmų apie neįžengiamas Amazonės džiungles ar retus gyvūnus. Kiekviena Pietų Amerikos šalis savitai įdomi ir viliojanti, be to kaip tik dabar atrandama keliautojų ir tampa populiariu turistų traukos centru. Peru, Argentina, didžiausia Pietų Amerikos šalis Brazilija, Čilė, Kolumbija, Vesesuela ir dar daugiau žemyno šalių, kuriose galima rasti visko ko geidžia širdis: įstabios Amazonės džiunglės ir didžiulis Amazonės upės baseinas, Andų kalnai, aplink žemyną išsimėčiusios salos, išskirtinė augmenija, paprasta Pietų Amerikos šalių kultūra ir tradicijos – visa tai verta ilgų atostogų ir įstabių pažinčių.

Viešbučio užsakymas Pietų Amerikoje - Veroturas.lt

Viešbučio užsakymas - vienas svarbesnių darbų planuojant atostogas ar kelionę į bet kurią šio žemyno šalį. Ir visai nesvarbu ar planuojami verslo susitikimai šalių sostinėse, aktyvus poilsis Andų kalnuose, žygis po Amazones džiungles ar poilsis prie jūros ar ant vandenyno kranto. Bet kokiu atveju, visus keliautojus vienija tikslas – rasti tris kriterijus atitinkančius viešbučius: šiuolaikiški, patogūs, pigūs viešbučiai Pietų Amerikoje. Siūlome išbandyti laiko ir daugelio keleivių jau patikrintą Veroturas.lt viešbučių paieškos ir rezervavimo sistemą, kuri sutaupys jums laiko ir nukreips į geriausius Pietų Amerikos viešbučius.

Kur verta apsilankyti Pietų Amerikoje?

Pietų Ameriką per vienas atostogas apvažiuoti būtų ko gero neįmanoma, nebent atostogos truktų metus laiko. Todėl daugelis keliautojų turi apsispręsti ar užsukti į kelias vietas, užsisakyti viešbutį bent kelioms dienoms ir nuodugniau susipažinti su apylinkėmis ar tiesiog sustoti apsižvalgyti ir keliauti toliau, taip pamatant daugiau žemyno grožybių ir skirtingų kultūrų. Sprendimas jūsų, viešbučių užsakymas – mūsų. Tad ką neabejotinai vertėtų aplankyti Pietų Amerikoje?

Amazonės tropiniai miškai patiks natūralios gamtos mylėtojams. Šie miškai užimantys milžinišką plotą ir apimantys didelę dalį Brazilijos, Ekvadoro, Kolumbijos, Peru ir Venesuelos teritorijos, yra mažiausiai ištirti, pasižymi gausia ir specifine augalija bei gyvūnija. Mistikos mylėtojai tikrai pasimėgaus kelione Peru ir galimybe apsilankyti garsiajame Maču Pikču, prarastajame inkų mieste. Tuo tarpu Belizas traukia visus mėgstančius nardyti – čia esanti povandeninė smegduobė dovanoja nepakartojamus vaizdus, kuriuos išvysti galima tik Pietų Amerikoje.