Verta palaukti, nes...

... sutaupysite, jei rinksitės iš plačios veroturas.lt viešbučių pasiūlos. Jūsų teisingas pasirinkimas ir mūsų teisingos kainos - tai Jūsų atostogų kokybės garantas, nes veroturas.lt siūlo viešbučius mažomis kainomis!

Viešbučiai Šiaurės Amerikoje

Svajonių šalis – taip Šiaurės Amerika vadinama jau net kelis šimtmečius. Didžiąją dalį žemyno užimanti JAV yra išties įspūdinga šalis ne tik dėl savo ekonominio stabilumo ir įtakos pasaulyje, tačiau ir dėl to, kokią šalies dvasią kiekvienas atvykęs į Ameriką pajunta. Dažnas keliautojas į savo gyvenimo planų sąrašą būtinai įtraukia punktą „apsilankyti Amerikoje“ ir dažniausiai jį įvykdo. Ne ką mažiau įdomi ir tyli JAV šiaurinė kaimynė Kanada. Visoje Šiaurės Amerikoje stebina europiečiams neįprasta gamta, multimilijoniniai miestai knibždantys tarsi skruzdėlynai, daugybė tautų, kalbų, religijų – išties daugialypis ir įdomus kraštas.

Viešbučių užsakymas Šiaurės Amerikoje

Išsiruošus į ilgą kelionę, svarbu susiplanuoti ir vietas, kur galima apsistoti. Viešbučių užsakymas yra svarbi užduotis ir ją geriau atlikti iš anksto. Geriausia vieta ieškoti viešbučių – interneto portalas Veroturas.lt, čia paieška ir viešbučių užsakymas vykdomas tarp daugiau nei 300 tūkstančių viešbučių visame pasaulyje. Patogi paieška pagal vietovę, rezultatų filtravimo galimybė pagal įvairius kriterijus leidžia užsakyti nakvynę viešbučiuose labiausiai atitinkančiuose keliautojų poreikius.

Viešbučiai Šiaurės Amerikoje – pavadinimai, kuriuos verta atsiminti

Jei nežinote, kokį viešbutį pasirinkti savo nakvynei, dažnai rekomenduojama rinktis tai kas jau yra žinoma ir laiko bei daugybės kitų poilsiautojų patikrinta. Daugelyje didesnių Amerikos miestų, kurortinių vietovių, prie vandenyno ar jūros galima rasti vieną iš kelių gerai žinomų viešbučių tinklų, kurie visoje šalyje siekia išlaikyti tokius pat kokybės standartus, tad jei esate buvę viename, galite tikėtis tokios pat kokybės ir kitame to paties tinklo viešbutis. Tokie pasirinkimai visuomet garantuoja, jog poilsis prie jūros ar verslo kelionė vyks patogiai pailsėjus gerame viešbutyje.

Šiaurės Amerikoje vieni geriausiai žinomų viešbučių Ibis, Mercure, Novatel priklauso AccorHotels grupei, kurios viešbučius galima rasti visame pasaulyje, o Ibis viešbučiai ko gero geriausiai žinomi kaip ekonominės klasės viešbučiai. Marriott viešbučių tinklas plačiai išsidėstęs Šiaurės Amerikoje, jau plečia tinklą ir Europoje, tad gerai žinomas plačiai keliautojų auditorijai. Iš Marriott tinklo geriausiai žinomi prabangūs Ritz-Carlton viešbučiai. Hotel Inn viešbučiai taip pat gerai žinomi pasaulyje ir priklauso InterContinental Hotels grupei, turinčiai per 700 tūkst. kambarių įvairiuose pasaulio viešbučiuose.